НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Десна - Буковина 3:0. Три забитих, п’ять незабитих, два незарахованих ###

"Десна" Фавбет Лига 1. 6 тур. Анонс матчей субботы - изображение 1 3:0 Фавбет Лига 1. 6 тур. Анонс матчей субботы - изображение 1 "Буковина"

26 апреля. Чернигов. Стадион им. Ю.Гагарина

Гол: Деребчинский, 49- Бовтрук, 52- Фурта, 90+3

"Десна": Федоренко – Стеценко (Фурта, 46), Мельник, Бурлін, Картушов (Смалько, 78) – Чуланов – Бовтрук (Плешаков, 84), Кондратюк, Крамар – Чепурненко – Деребчинський (Агапов, 70).

"Буковина": Одольський – Темерівський, Жовтюк, Лисюк, Пантя – Ільїн (Пислар, 68), Орловський (М. Косован, 80) – Маковійчук, Степанков (Головачук, 56), Немтінов (Блажко, 56) – Палагнюк.

До середини першого тайму рахунок не просто МІГ бути, а МАВ бути 4-0. Принаймні саме чотири стовідсоткових моментів створили господарі біля воріт Одольського. Втім удари Бовтрука і Чепурненка з вигідних позицій після прострілів з правого флангу, вийшли неточними. І бити ж їм ніхто не заважав, і до воріт було метрів 10...- Апофеозом розбазарювання стали два епізоди імені Крамара.

Десятка «Десни» в першому моменті змарнував вихід сам на сам, почавши перекладати м'-яч з однієї ноги на іншу. Бив уже, коли повернулися суперники, а тому в гарячці пробив мимо. А друга спроба...- Це треба було бачити. Крамар отримав пас з глибини, втік від опонентів і на мить випередив голкіпера, який необачно вирішив вийти з воріт аж до лінії карного майданчику. Опинившись на самоті перед порожніми воротами Крамар покотив щічкою м'-яч в ближній кут воріт, але...- не влучив!

Потім два голи Деребчинського були відмінені після офсайдів. Причому обидва рази асистент піднімав прапорця, як кажуть «на тоненького» - спочатку у воротарському була така тиснява, що розгледіти хто на сантиметр ближче до воріт можна було лише за допомогою фотофінішу. А вдруге м'-яч до «офсайдного» форварда потрапив після рикошету, що не завадило арбітрам гол відмінити.

Атракціон небаченої щедрості закрився на початку другого тайму. Вже першим дотиком міг забити Фурта, що вийшов на заміну, але удар з району 11-метрової позначки у нього вийшов несильним (форвард навіть не бив, а падаючи штовхнув носком м'-яч в напрямку воріт).

«Не забив сам – зроблю все для партнера по команді», - вирішив Фурта і після чудової багатоходівки (Бовтрук з центра поля розігнав атаку, Картушов з лівої бровки навісив у карний майданчик) головою скинув м'-яч в протихід голкіперу на стійку, де чатував Деребчинський. Довготелесий нападаючий зумів скластися і «щучкою» в падінні головою з півметра забив у порожні ворота. Святкував стримано, пам'ятаючи чи то про нереалізовані до того моменти, чи то про попереднє місце роботи (до Чернігова форвард перебрався саме після Чернівців).

А за три хвилини рахунок подвоївся. В швидку атаку «Десна» подалася вдвох, але зусиль Деребчинського і Бовтрука вистачили. Перший віддав пас в розріз між двома захисниками, а другий реалізував вихід сам на сам навіть не зближуючись з воротарем.

Гості створили перший більш-менш небезпечний момент лише на межі години гри. Дальній обвідний удар Палагнюка (з лівого кута штрафного майданчика в дальній кут) намертво в ефектному стрибку взяв Федоренко.

Ще більше оплесків воротар «Десни» заслужив на 70-й хвилині, коли на кутовий перевів підступний удар Блажка, після якого м'яч ледве не влетів у ближній кут.

Після цих двох моментів і ще кількох спроб буковинців активізувати гру біля чужого карного майданчика, господарі збагнули, що краще не ризикувати і почали активніше напрягати «Буковину» на її половині поля. Найчастіше це відбувалося за допомогою довгих передач на Агапова. Одна з таких атак ледь не завершилася третім голом, але Агапов, якому ніхто не заважав пробити по воротах з 10 метрів, влучив прямо по центру – у воротаря.

Втім, третій гол все ж стався. Вже в компенсований арбітром час Юрій Фурта отримав передачу-рикошет чи то від когось з партнерів, чи то від Лисюка і майже впритул розстрілював Одольського. Врятувати той не зумів.