НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Десна - Тернопіль 0:0. Захист перш за все ###

"Десна": Сітало, Жук (Кондратюк 73), Мельник, Каваців, Сухомлинов, Чуланов, Щедраков, Бовтрук (Воронченко 85), Козак (Деребчинський 67), Картушов, Фурта (Агапов 77)

ФК "Тернополь": Русан, Клекот, Дубчак, Атласюк, Курило, Гаврилюк (Соколовський 83), Полянчук (Гром'як 20), Кондзьолка, Волошинович (Куріцький, 73), Мединський (Тарабалка 90+4), Семенець.

Попередження: Козак – Атласюк

Десна - Тернопіль 0:0. Захист перш за все - изображение 1

Гра за 6 очок, як абсолютно безпідставно люблять казати деякі не надто обізнані з арифметикою шанувальники футболу, від самого старту розпочалася досить активно.

У «Десни» попереду хаотично (і тим проблемно для захисників) пересувалися Фурта і Бовтрук. Без акцентованих ударів, але з постійним тиском на ворота Русана.

Особливо запам'-ятався рейд лівим флангом Сухомлинова, який, схоже, остаточно посадив на лавку Смалька. Захисник протягнув м'-яч аж до лицьової і віддав назад в центр на Фурту. Той невдало вивернув ногу і вдарив гомілкою – м'-яч полетів не в запланований бік.

Гості пробували відповідати контратаками, але ближче ніж на 20-25 метрів їх до воріт захисники не підпускали. Тому доводилося пробувати бити здалеку. Але до цієї зброї тернополяни вдавалися нечасто. Гаврилюк пробив прямо по центру в руки голкіперу, а Кондзьолка трохи вище.

Втім, «Десна» теж не особливо відзначилася гольовими моментами. Козак з лінії карного майданчика не влучив у ворота, а перший удар в площину чернігівці завдали аж на 36-й хвилині, коли Картушов з кута воротарського навіть не пробив, а штовхнув м'-яч низом по центру. Русан без проблем впорався.

Був ще один шанс у Фурти, який ледь не вийшов сам на сам - Русан вискочив за межі штрафного і головою відбив м'-яч. Проте, зробив він це не дуже вдало – снаряд полетів вбік і за спину. Форвард «Десни» встиг його наздогнати, але бив не озираючись на ворота – траєкторію польоту м'-яча перервав захисник.

В цілому ж, якщо винести за дужки перші хвилин 10, то перший тайм пройшов в суцільній боротьбі. Гості в захисті грали щільно, лишаючи раз по раз суперників на газоні. Без порушень, але досить жорстко.

Найкраще характеризує матч той факт, що найбільше запам'-ятався епізод, коли під час подачі кутового тернополянами у повітрі головами зіткнулися Щедраков і Полянчук. Обличчя останнього вмить залилося кров'-ю – його винесли з поля, а за кілька хвилин відправили в кареті швидкої допомоги в лікарню. Опорнику «Десни» пощастило більше – його повернули в гру за допомогою нашатирю.

Другий тайм розпочався не так, як очікувалося – гості активніше почали діяти біля чужих воріт, заробили кілька кутових поспіль і навіть змусили після одного з них голкіпера «Десни» рятувати команду після несильного, але підступного удару з близької відстані.

Потім ті вболівальники, які заснули хвилин на 20 – нічого не втратили. Розбудити їх могли хіба що аплодисменти на адресу Сітала. Воротар в карколомному стрибку витягнув з-під поперечини м'яч після ефектного удару зльоту від Семенця метрів з 18-20.

Прокинулася від шуму на трибунах і «Десна», яка відповіла гострою атакою і прострілом з флангу. Центрбек гостей Атласюк ледве не виступив у ролі Мартиненка в свіжому матчі Білорусь-Україна. М'яч після підставленої ним ноги ледве не влетів у ворота.

За кілька хвилин Фурта востаннє мав шанс переконати тренера не знімати його з гри, але з непоганої ситуації з кута воротарського пробив під дальню стійку дуже несильно – для голкіпера проблем не було. Справедливості заради варто згадати, що на плечах у форварда висів Курило.

А на 77-й хвилині господарі створили свій головний момент. Картушов заробив на правому фланзі атаки штрафний (фактично на бічній лінії карного майданчика), Бовтрук навісив, а Каваців, вигравши повітря пробив головою в протихід голкіперу з 6-7 метрів. Русан заслужив найвищу оцінку: встиг зупинитися і відбити удар в ефектному стрибку.

Наприкінці гри чернігівці змарнували ще один чудовий момент, коли сам на сам могли вийти відразу Картушов і Агапов. Але, перебуваючи на відстані півметра між собою, вирішили, що зупинити потенційно гольову передачу має інший. В підсумку м'-яч дострибав до голкіпера.

На щастя, гості не підтвердили приказку «не забиваєш – пропускаєш». Тернополяни заслужили штрафний по центру воріт в районі півкола перед карним майданчиком, але після надпотужного удару Кондзьолки м'яч загальмувався стінкою і прилетів в руки Сіталу вже не несучи загрози.

За секунду до фінального свистка Картушов міг стати героєм матчу, але спроба пробити зльоту з лінії воротарського не вдалася - м'яч не ліг як треба на ногу і полетів повз ворота.

Нульова нічия - закономірний результат для гри, в якій команди на двох створили два з половиною реально гольові моменти.