НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Друга ліга. "Десна" - "Чорноморець-2" 1:0. 95 хвилин, які краще забути ###

«Десна» (Чернігів) – «Чорноморець-2» (Одеса) 1:0

Гол: Кондратюк, 14

«Десна»: Ширяєв, Панчук, Анеліков, Чуланов, Бриль, Павелько, Кобець (Ніконов, 90+1), Акчурін (Сердюк, 77), Кондратюк (Кожем’яченко, 68), Герасименко (Микита Гавриленко, 57), Полтавець (Радченко, 83).

«Чорноморець-2»: Кліщук, Бабенцов (Кравчук, 86), Павлик, Авдюхін, Томах, Каретний (Додік, 83), Якунін, Марченко (Сула, 46), Батрак (Ткач, 46), Максим Гавриленко, Фаворов (Галаган, 55).

Попередження: Павелько – Максим Гавриленко, Каретний

Мабуть, це був найважчий для написання звіту матч «Десни» за останні кілька років. До гри здавалося, що явний аутсайдер буде обіграний без надзусиль, але на практиці вийшло все не так просто і дуже сумно. Перемога – це добре, але з такою грою, в якій абсолютно непомітна думка, боротися з конкурентами за вихід в першу лігу буде не те що складно, а неможливо. Втім, може це було просте небажання викладатися на 100% з боку господарів. Але з іншого боку рахунок 1:0 досить слизький, щоб економити сили. Залишається лише потішитися трьом очкам і чекати наступних ігор. В тому числі з безпосередніми конкурентами.

Нотатки про гру в моєму записнику обмежилися одним листочком (і це з урахуванням складів команд і записами замін). Власне, про що можна говорити, коли гості за всі 95 хвилин (враховуючі компенсовані) змусили воротаря «Десни» двічі вступити в гру. Спочатку він на лінії воріт без жодних складнощів спіймав м’яч після «парашуту», а потім впорався з ударом Каретного з кута штрафного майданчика. Сталося це відповідно на 30-й і 52-й хвилинах. Решту матчу про Ширяєва згадувати доводилося лише коли він вибивав м’яч від воріт.

Щоправда й чернігівці за весь матч створили лише зо п’ять напівмоментів. Провівши більшу частину гри на чужій половині поля, підопічні Олександра Дериберина по воротам суперника нанесли не більше десяти ударів, з яких половина була неточними, а решта загрози майже не несла. Ось коротка «антологія» того, що можна було би назвати небезпечними моментами:

5-а хвилина. Кондратюк несильно б’є зі штрафного. До воріт метрів 20-22. Кліщук діє хоча й невпевнено, але з другої спроби з м’ячем справляється.

38-а хвилина. Після навісу з флангу Полтавець виграє повітря, скидає м’яч на голову Герасименку, але той з лінії воротарського майданчика дуже слабо «киває» м’ячем прямо в руки голкіперу.

70-а хвилина. Штрафний удар метрів з 25 виконує Кондратюк. М’яч влучає в руку когось з гравців «Чорноморця», що стояв у стінці. Штрафний удар потрібно виконувати вже з самісінької лінії карного майданчику. Цього разу б’є Полтавець і Кліщук відбиває сильний удар форварда «Десни».

83-а хвилина. Гавриленко прискорюється лівим флангом, обходить захисника і навішує. М’яч звалюється з його ноги і несподівано летить прямо під поперечину. Кліщук, який встиг зробити кілька кроків вперед, встигає вчасно повернутися і витягнути кулю з лінії воріт, перевівши її на кутовий.

Оце власне і все. Насправді цікавіше було спостерігати за подіями на трибунах, де «конкурували» відразу три групи активних вболівальників: традиційні ультрас на східній трибуні, група фанатів, яка розмістилася на протилежній трибуні серед так званих «кузьмічів» (у цій групі було помічено пару людей зі старого ядра ультрас кількарічної давнини) і десятка два «хуллз», яких вже давно не було на матчах «Десни». Коли всі вони одночасно заряджали різні теми, це було схоже на какофонію. Але, заради справедливості, треба відзначити, що при перегукуванні все виглядало дуже симпатично.

А ще аплодисментами вболівальники зустріли… подвійну веселку, що виросла над стадіоном наприкінці першого тайму. Отака вишукана публіка ходить на «Гагарінштадіон». - Та й фотокореспонденти відразу після появи цього природного дива, зосередилися саме на ньому, а не на футбольному полі. Тим більше, що там фотографувати нічого було, крім епізоду з взяттям воріт і тому, що перед ним відбувалося.

Власне, гол був забитий після затяжної атаки «Десни». Почалося все з помилки когось з одеських хавбеків, який віддав пас назад не дуже точно. Полтавець тут же увімкнув швидкість і зумів не лише наздогнати Авдюхіна і Павлика, від яких відставав на початку метрів на 5, а й випередити їх. Добре що Кліщук, підстрахував партнерів і, вискочивши, за межі штрафного в підкаті вибив м’яч з-під ноги форварда в аут. Сам воротар при цьому отримав пошкодження, але після допомоги лікарів повернувся у гру.

Атака продовжилася вкидання м’яча на Кобеця, який завдав несильного удару низом. А далі – рикошет, кутовий, подача… Полтавець виграв повітря і якось незграбно (склалося враження, що м’яч влучив йому в обличчя) скинув спортивний снаряд в бік воріт на Кондратюка, який з розвороту носком ткнув м’яч в сітку з чотирьох метрів.

Що було далі ви вже знаєте і, мабуть, не шкодуєте, що не бачили цієї гри. Вона точно не варта потрачених півтори години часу.