НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Друга ліга. "Десна" - "Реал Фарм" 1:1 ###

«Десна» (Чернігів) – «Реал Фарм» (Южне) – 1:1

Голи: Малюк, 90 – Продан, 70

«Десна»: Федоренко – Чуланов, Каваців, Мельник, Анеліков – Луценко (Фурта, 75), Кобець (Акчурін, 65), Кондратюк (Малюк, 70), Бовтрук (Черненко, 76) – Чепурненко, Бровкін (Воронченко, 79).

«Реал Фарм»: Кравченко – Лоскутов, Смішко, Базан, Галезник – Лиховидов (Старовик, 32), Прокопенко (Галаган, 82), Копко (Ємельянов, 88), Продан – Підлетейчук (Ільницький, 63), Єрмаков (Рудий, 90+4).

Попередження: Мельник

Нечуваний атракціон щедрості. Саме цими трьома словами можна описати все те, що відбувалося біля воріт «фармацевтів» - стільки моментів, скільки «Десна» створила в цьому матчі, могло би вистачити не менше ніж на три-чотири поєдинки. Втім, м'яч в сітці гостей з Южного побував всього раз наприкінці зустрічі.

Вже перші п'ять хвилин гри мали завершуватися з рахунком 2:0 на користь господарів. Але Луценко, вийшовши на рандеву з голкіпером, з гострого кута не зумів пробити воротаря, який грамотно закрив ближню стійку- а Чепурненко з вигідної ситуації запустив м'яч над поперечиною.

І надалі тиск на ворота гостей не послаблювався ані на хвилину. Чернігівці створили біля чужого карного майданчика і безпосередньо в ньому таку карусель, що тренерський штаб «Реалу» після 30 хвилин гри змушений був прибрати з поля капітана команди – Лиховидов в свої 42 просто не міг нічого вдіяти, коли суперник все виконує надзвичайно швидко, не надаючи й хвилини для перепочинку.

В атаці з гравців «Десни» в першому таймі не відзначилися хіба що Федоренко і Каваців – всі інші мали бодай по одній можливості відкрити рахунок. А дехто за перші 45 хвилин гри змарнував їх з півдесятка. Відзначу лише ті момент, після яких стадіон вже зривався на ноги для святкування. Передчасного, як виявлялося за мить.

10' Чепурненко прострілює з флангу – Кравченко не фіксує м'яч, а Бровкін добиває...- в лежачого воротаря.

12' Бовтрук пробиває з лінії штрафного майданчика. Рикошет – і голкіпер гостей в останню мить встигає виставити руку в протихід. Кутовий.

20' Луценко на правому фланзі легко проходить суперників і прострілює в центр. М'яч котиться в 3-4 метрах від лицьової лінії, але лічених сантиметрів, аби замкнути пас не вистачає відразу трьом (!) «деснянцям». Чепурненко, Бровкін і Мельник синхронно в шпагатах не дотягуються до спортивного снаряду.

23' Бовтрук подає від кутового прапорця (таких стандартів за матч біля воріт «Реалу» назбиралося не менше трьох десятків – я втратив лік після двадцять другого), Мельник виграє повітряну дуель, але Кравченко рятує команду – від його рук м'яч влучає в поперечину і йде на черговий кутовий.

26' Чуланов прострілює з правого флангу, Бровкін цього разу в шпагаті дістає м'яча, але той всупереч всім законам фізики летить вище воріт. І це при тому, що відстань до заповітної мети складала не більше 2 метрів.

29' Подача кутового, воротар кулаком намагається вибити м'яч, але «кіксує» (любителі більярда мене зрозуміють) і куля летить в майже дев'ятку, розминаючись з каркасом порожніх воріт на кілька сантиметрів.

34' Чепурненко після подачі кутового, вдало поклавши корпус, з льоту б'є ножицями – м'яч фактично облизує стійку воріт «Реал-Фарму»...-

43' Бровкін і Луценко за допомогою банальної стінки розривають лівий фланг захисту «фармацевтів». Луценко під кутом виходить сам на сам з воротарем, але той вчасно вийшов, скоротивши кут обстрілу – удар зупинив зовнішній бік сітки.

45' Знову Луценко в ідентичній ситуації виходить на побачення з голкіпером, але той встигає кинутися хавбеку «Десни» в ноги і заволодіти м'ячем.

Ой, ледве не забув. Гості за перший тайм встигли двічі пробити в напрямку воріт «Десни». Копко з-за меж карного майданчика не влучив в рамку, а удар Єрмакова заблокував Каваців – у Федоренка роботи не було абсолютно.

Другий тайм почався так, ніби й не було перерви. Не минуло й 20 секунд, а Бовтрук вже подавав кутовий, який сам жде й заробив після проходу лівим флангом і чудовим ударом в ближній кут на незручній для воротаря висоті. Але Кравченко знову врятував.

І знову почалася запаморочливі атаки господарів, до яких тепер вже й Каваців приєднався, пробивши головою після подачі кутового під поперечину. Знову Кравченко на висоті.

Двічі поспіль один й той самий фокус показував Бовтрук, який тепер замість подач від кута поля розігрував стандарт, зміщався до кута штрафного майданчика, отримував пас у відповідь і по дузі намагався відправити снаряд під дальню стійку. Обидва рази не вистачало менше метра. І знову...-

50' Луценко отримав «парашут» від Бровкіна і бив без перешкод з 6 метрів. Як він не влучив – загадка (треба відзначити, що якби й влучив – гол би не зарахували через офсайд).

56' Луценко на фланзі знову робить посміховисько з захисників, прострілює і Бовтрук, якому лишалося лише підставити ногу і переправити м'яч в сітку порожніх воріт (голкіпер безрезультатно пішов не перехват) б'є вище з лінії воротарського майданчика.

Чернігівці пішли вперед такими силами, що навіть заважали один одному в чужому карному майданчику. Здавалося, м'яча ось-ось все ж буде заштовхано в ворота...- Гості ж вперше перетнули центр поля в другому таймі на 70-й хвилині, і повели в рахунку. Продан наважився на удар (а нічого іншого йому не залишалося, оскільки підтримки не було) з 35 метрів і м'яч дивною траєкторією влучив прямісінько в дев'ятку. Федоренко, який необачно зробив два-три кроки вперед, не врятував. Це був перший і єдиний за матч удар «Реалу» в отвір воріт.

«Десна» була шокована лише кілька хвилин, проте цього могло вистачити гостям, які за кілька хвилин скористалися помилкою Черненка і Акчуріна (перший віддав дуже неточний пас, а другий спробував його прийняти п'яткою) і відправили в контратаку Лоскутова. Той бив з 20 метрів і влучив в штангу.

Після цього чернігівці прокинулися і останні 15 хвилин затероризували суперника навісами і прострілами з флангів. На жаль, лише один з них призвів до голу. Коли йшла остання хвилина основного часу Чепурненко навісив , невисокий Фурта виграв верхову боротьбу і ідеально скинув м'яч на 11-метрову позначку, звідки Малюк вгатив його в сітку воріт «Реалу», мало не порвавши її.

У «Десни» було ще 4 компенсовані хвилини, які господарі провели в атаці, але...- Після фінального свистка в штрафному майданчику гостей без сил повалилося на газон відразу вісім чернігівців...-