НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Друга ліга. "Десна" - "Украгроком" 1:4. Бліда гра чернігівців ###

«Десна» - «Украгроком» - 1:4

Голи: Полтавець, 23 – Шмиговський, 7, Каліновський, 49, 79 (з пенальті), 85 (з пенальті)

«Десна»: Ширяєв, Анеліков, Гергелюк, Бриль, Каваців (Грибанов, 73), Павелько, Кобець (Фурта, 68), Кондратюк (Гавриленко, 77), Бовтрук (Акчурін, 83), Чепурненко, Полтавець (Гетьман, 87).

«Украгроком»: Швець, Місюра, Пономаренко, Шмиговський, Батраченко, Фальковський (Вдовіченков, 65), Радевич, Бахуринський (Яворський, 90+3), Каліновський (Русин, 90+5), Грищенко (Горобець, 72), Марущук (Волков, 46)

Попередження: Павелько, Кобець, Чепурненко – Каліновський, Марущук

Вилучення: Бриль, 79 (фол останньої надії)

Так і хочеться почати словами Швондера «Это какой-то позор...-». І справа не в рахунку, а в тій грі, яку продемонструвала чернігівська команда. Створити за весь матч два з половиною гольових моменти, а за рахунку 1:2 навіть не спромогтися на штурм (два удари здалеку – це навіть не схоже на штурм)...-

Розпочалося все дуже невтішно. Перші хвилини команди немов видивлялися слабкі місця одна одної, а потім гості відкрили рахунок. Шмиговський вдало підібрав відскік і метрів з 22 влучно пробив поруч зі стійкою. Ширяєв запізно зреагував на удар і до м'яча не дотягнувся.

Втім, навіть такий початок нічого поганого не віщував. Господарі швиденько прибрали ініціативу до власних ніг і почали шукати шляхи до воріт суперника. От тільки шляхи ці всі були перекриті – організована гра «Украгрокома» в захисті ставила чернігівців в скрутне становище. Атаки захлиналися ще на підступах до штрафного майданчика, а фолити гості намагалися якнайдалі від власних воріт, знаючи про те, яку загрозу несуть стандарти у виконанні «Десни».

Причому слід зазначити, що на ігрову дисципліну гостей не вплинуло навіть вилучення їхнього тренера з лави для запасних. Червоної картки в руках арбітра ніхто так і не побачив, проте він жестами чомусь змусив Юрія Гуру пересісти на трибуни.

А на 20 хвилині «аграрії» мали супершанс для того, або відправити «Десну» в нокдаун. Марущук скористався грубою помилкою Каваціва (захисники «Десни» в цьому матчі, особливо ті, хто опинявся на лівому його фланзі відверто провалили гру) і вийшов сам на сам з воротарем в районі кута штрафного майданчика. Паралельним курсом біг Фальковський, але форвард гостей вирішив бити сам і відразу – не зближуючись з воротарем. Удар вийшов як картинка з посібника футбольних ляпів - М'яч пролетів на відстані 5-6 метрів від стійки воріт.

Зрозумівши, що так можна розгубити всю перевагу над конкурентами, чернігівці почали грати швидше і моментально зрівняли рахунок. Павелько навісив з правого флангу в район 11-метрової позначки звідки Полтавець головою послав м'яча в самісінький кут воріт – голкіпер гостей, як і його колега на початку гри, запізнився зі стрибком і команду не врятував.

Тут же ледве не спрацювала головна зброя «Десни» цієї весни – кутові. Подачу з кут поля перетворили на удар чи то Полтавець, чи то Кобець (вони разом налетіли немов шуліки на м'яч). Нажаль, удар головою (головами?) з лінії воротарського майданчика вийшов несильним, і Швець хоча й незграбно, але зафіксував м'яча.

Власне в першому таймі більше цікавого не відбувалося – останні 20 хвилин можна було займатися чим завгодно і не дивитися на поле. Вилучений Гура навіть за кавою кудись сходив.

А от на старті другої половини зустрічі гості знову вилили відро холодної води на голови футболістів «Десни». Каліновський неспішно йшов (так, саме йшов, чекаючи на підтримку партнерів по команді) по правому флангу з м'ячем, а коли до воріт лишалося метрів 30, зробив кілька кроків в бік центру поля і несподівано по дузі відправив шкіряну кулю прямісінько в ближню «дев'ятку». Ширяєв знову проґавив момент удару і дотягнутися до м'яча не встиг.

А тепер – увага. Після другого пропущеного голу і аж до 79-ї хвилини (поки команди грали в рівних складах), протягом півгодини чернігівці спромоглися лише на те, щоб завдати два удари з середньої дистанції. Павельку не вистачило півметра, аби повторити гол Шмиговського, а Чепурненко зі штрафного пробив прямо по центру воріт, де стояв Швець.

Натомість гості знову ледь не скористалися помилкою захисту. Бриль на лівому фланзі обрізався і дозволив Фальковському увійти в карний майданчик і прострілити у воротарський. Там прямо по центру воріт (до них було метрів 5-6) замахнувся для удару Грищенко...- Замахнувся настільки сильно, що його аж розвернуло на газоні і м'яч після удару полетів в протилежний від воріт бік.

І все ж розхлябаність чернігівського захисту далася взнаки. Чергова атака «Украгрокому» завершилася виходом сам на сам Горобця. Бриль опинився за суперником і зміг його зупинити лише схопивши за плече. Як підсумок - вилучення за фол останньої надії, і пенальті, який чітко реалізував Каліновський.

За 5 хвилин Каліновський оформив хет-трик, коли реалізував другий пенальті. Цього разу його заробив Волков, який в оточенні чотирьох (!) суперників ризикнув піти напролом, прокинув м'яча і впав, перечепившись через ногу когось з футболістів «Десни». Можливо хтось назве дії арбітра в цьому епізоді занадто принциповими, але підстави призначити 11-метровий він мав. Тим більше, що доля матчу й без цього була вирішена. Там ще Акчурін має бути вдячний, що не побачив перед собою червоної картки, за надто активні спроби (хапання за руки і футболку) довести арбітру його неправоту.

Гра була зроблена, і навіть 8 (!) зайвих хвилин, які команди переграли в другому таймі, ситуації на табло не змінили.