НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Нафтовик-Укрнафта" - "Десна" (Чернігів) 0:1 ###

«Нафтовик-Укрнафта»- «Десна» 0:1 (0:1)

1-й тайм: Рильський, Євстафієв, Сахно, Бояринцев (к), Розгон, Даудов, Козоріз, Воробей, Гошкодеря, Грицук, Романов.

2-й тайм: Рильський, Бояринцев (к), Башлай, Світличний, Грицук(Романов, 70), Карноза, Кременчуцький, Гошкодеря, Зайчук, Яровенко, Саванчук.

Гол: Акчурін 45 хв.

5 березня команда «Нафтовик-Укрнафта» провела перший спаринг на учбово-тренувальному зборі в Молодіжному. Суперником охтирчан була команда "Десна" з міста Чернігова, яка посідає друге місце в другій лізі (група А). З рахунком 1:0 перемогла команда "Десна". Єдиний м’яч в цьому матчі на 45-й хвилині забив Ренат Ачкурін. Напротязі всієї гри спостерігался цікава й напружена боротьба. Гарні нагоди щоб відзначитися в матчі не використали: Грицук, Романов та Саванчук.

Наступний матч охтирчани проведуть 8-го березня з командою ФК "Потава".