НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Новости ###

В Крыму состоялась контрольная игра черниговской "Десны" и клуба из Головковки "УкрАгроКом" в рамках учебно-тренировочных сборов соперников.

К середине второго тайма "Десна" забила четыре гола, следом дважды отличились соперники, результат матча - 4:2.

Отметим, команда из Чернигова провела три безответных гола к перерыву, забив первый из них уже на второй минуте противостояния.

Cледующую контрольную встречу ПФК "УкрАгроКом" проведёт 12 февраля и сыграет с ялтинской "Жемчужиной".

Товарищеский матч

"Десна" (Чернигов) - "УкрАгроКом" (Головковка) - 4:2 (3:0)

Голы "УкрАгроКома": Горбаненко, Койдан

«Динамо»: Рыбка, Несмачный, Алмейда, Саблич, Сахневич, Бетао, Темиле (Диего Суарес, 46), Коркишко (Эсеола, 80), Маграо, Кравченко, Кравец

Гол: Кравец (52)

Во время двухнедельной паузы в чемпионате Украины в расположение национальных и молодежных сборных разных стран мира уехали почти два десятка игроков «Динамо». Оставшиеся в Киеве футболисты после четырех дней отдыха проводили ежедневные тренировки, а чтобы подстроиться под игровой график «сборников», в среду провели контрольный поединок. Соперником команды Валерия Газзаева выступила черниговская «Десна». Обращает внимание возвращение в строй более двух месяцев восстанавливавшихся после травм вратаря Александра Рыбки и защитника Андрея Несмачного. Они наравне с остальными уже готовятся к предстоящим официальным матчам.

Место в воротах занял Рыбка, справа расположился Сахневич, слева – Несмачный. Пару центральных защитников составили Саблич и Алмейда. Бетао попробовал себя в роли опорного полузащитника, на флангах действовали Коркишко и Темиле. Кравченко и Маграо атаковали из центра поля, а Кравец вышел на острие атаки.

Как и предполагалось, «Динамо» с первых минут завладело инициативой. Сахневич навесил справа, но Коркишко головой пробил неточно. Чуть мимо штанги отправил мяч Кравченко. Затем Кравец, получив пас от Маграо, отыгрался с Коркишко, но хорошо ударить у Артема не получилось. Гости же не часто переходили на половину поля динамовцев, но когда это делали, возле ворот Рыбки возникала опасность. В одном из эпизодов соперник хорошо прошел по правому флангу, но Алмейда успел вовремя броситься под мяч. В целом, в первом тайме Рыбка вступал в игру считанные разы. Но и гости в защите не расслаблялись, хозяевам так и не удалось поразить их ворота до перерыва, хотя моментов для этого было более, чем достаточно. Кравченко получил мяч от Сахневича, но пробил в сантиметрах выше перекладины. Коркишко подал с фланга, Бетао бил под перекладину, но вратарь вытащил.

После перерыва

"Десна" (Чернігів) – "Реал Фарм" (Южне) – 3:3

Голи: Мачуленко, 24, Кондратюк, 53 (з пен.), Мельник, 86 – Продан, 46, 60, О. Коваленко, 77

"Десна": Радь – Жук, Мельник, Білий, Мачуленко (Фурта, 60) – Чуланов (Кобець, 64, Стеценко, 80) – Луценко (Бовтрук, 58), Кондратюк (Сірий, 84), Картушов – Чепурненко – Плешаков.

"Реал Фарм": Кравченко – Підлетейчук, Галезник (Андрєєв, 55), Бабенцов (Циня, 71), О. Коваленко (Новиков, 90+5) – Копко, Лиховидов (Д. Коваленко, 31), Прокопенко, Ільницький – Продан, Артемов (Ємельянов, 59).

Попередження: Плешаков – Кравченко, Підлетейчук, Ємельянов, Продан

Напрочуд вчасно футболісти "Десни" відчули, що не схопили бога за бороду. Матч з "Реал Фармом" напевно дав купу матеріалу для тренерського штабу. З одного боку – тотальна перевага фактично у всіх компонентах гри. З іншого – видряпана лише наприкінці матчу нічия і жахлива гра у захисті. Є над чим подумати Олександру Рябоконю, адже в Першій лізі суперники будуть значно сильніші.

Чернігівці з перших хвилин почали грати так, ніби їм обіцяні були преміальні за кожен гол. Два перспективні удари зі штрафних від Чепурненка- приємне відкриття, що Плешаков може і втекти флангом від опікуна і прострілити (обидва рази – ніхто форварда в атаці не встиг підтримати, а тому передачі вийшли безадресні)- швидкі атаки Картушова і Мачуленка правим флангом (важко сказати, хто з них був захисником, а хто вінгером в цьому матчі)...- До 20-ї хвилини господарі подали півдесятка кутових і стільки ж разів перевірили пильність Кравченка.

Розібратися в тактичній схемі гостей? Дзуськи! До середини тайму це було неможливо, оскільки "Фармацевти" захищалися всіма силами – і навіть після перехоплення м'яча вперед (до центральної лінії) висувався лише Артемов.

Гол вже не просто назрівав – він сидів на поперечині воріт гостей і чекав. І дочекався вчасного пасу Жука на Мачуленка, який зіграв на межі

"Десна" (Чернігів) – "Кристал" (Херсон) – 1:1
Голи: Малюк, 8 – Сітало, 53
На 90+4 хвилині Кобець не реалізував пенальті (воротар)

"Десна": Федоренко – Жук, Каваців, Мельник, Анеліков – Кобець – Луценко, Кондратюк
(Воронченко, 80), Бовтрук (Черненко, 78) – Чепурненко, Малюк (Бровкін, 76).

"Кристал": Карой – Лілик, Кузнецов, Щербина (Сітало, 46), Нікіщенко – Гайдаржі –
Леонов, Комягін, Грамм (Сомов, 90+2), Барладим (Пилипчук, 46) – Кривий.

Попередження: Жук – Щербина, Сітало
Вилучення: Пилипчук, 81 (удар по ногах ззаду)

Ну, яка може бути інтрига в матчі між першої і останньою командою чемпіонату,
особливо коли гра проходить на полі лідера? Хіба що: скільки голів заб'ють
фаворити. Але у звітному поєдинку інтрига вийшла шаленою, включаючи класичні
сюжети "вилучення" і "пенальті на останніх секундах". Не заперечуючи чудову
гру "кавунів", слід зазначити, що на авторство сенсації рівною мірою можуть
претендувати і чернігівці.

Хоча з перших хвилин на несподіваний результат очікував хіба що десант херсонських вболівальників на трибунах стадіону імені Гагаріна. Господарі завзято взялися до справи і вже на 8-й хвилині провели кинджальну атаку. Луценко немов перекотиполе подолав пів поля і прострілив з лівого флангу прямо на ногу Малюку. Форварду лишалося влучити у ворота з 4 метрів, що він успішно й зробив.

Втім, після того, як рахунок був відкритий, гра помітно змінилися. Гості зовсім не
були схожі на аутсайдерів і відвоювали собі територіальну перевагу. Щоправда,
активність гравців "Кристалу" гострими ударами і тим більше гольовими моментами не завершувалася. Натомість, "Десні" простіше стало бігати в контратаки.

Одна з них ледь е призвела до другого взяття воріт. Анеліков і Бовтрук влаштували
атракціон на лівому фланзі, обігравшись один з одним по два рази, вони пошили в дурні своїх