НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Новости ###

Кубок Украины. 1/8 финала

30 октября. Чернигов. Стадион им. Ю. Гагарина

"Десна" (Чернигов) Кубок Украины. Николаев - Шахтер. Анонс матча - изображение 1 17:00 Кубок Украины. Николаев - Шахтер. Анонс матча - изображение 2 "Металлург" (Запорожье)

Кубок Украины. Николаев - Шахтер. Анонс матча - изображение 3

Арбитр: Андрей Яблонский (Тернополь)
Ассистенты:

"Александрия" Фавбет Лига 1. 6 тур. Анонс матчей субботы - изображение 1 0:1 Фавбет Лига 1. 6 тур. Анонс матчей субботы - изображение 1 "Десна"

10 мая. Александрия. Стадион "Ника". Без зрителей

Гол: Чепурненко, 81

«Александрия»: Зарубин, Сухоцкий, Иващенко (Локтионов, 65), Запорожан, Голенков (Бидловский, 69), Грицук (Зейналов, 82), Шендрик, Старенький (Кича, 77), Микицей, Банада, Басов.

«Десна»:

Голи: Павелько, 8, Кругляк, 90+3 – Снитко, 20

Попередження: Бриль, Кобець – Котелюх, Горкун, Ятленко

Вилучення: Снитко, 27 (груба гра)

«Десна»: Ширяєв, Панчук, Анеліков (Радченко, 51), Бриль, Чуланов (Герасименко, 90), Акчурін (Кругляк, 69), Павелько, Кобець, Скепський, Кондратюк, Полтавець.

«Суми»: Павленко, Ятленко, Бугайов, Котелюх, Пукась, Радіонов, Снитко, Богачов (Ретушняк, 66), Горкун (Лісниченко, 71), Лебеденко (Ковальчук, 83), Малюк (Шимко, 40).

Відразу попрошу вибачення за те, що події приблизно з 60 по 70 хвилини будуть описані дуже приблизно. Адже в цей час майже весь стадіон за перебігом матчі спостерігав пів-оком, бо за межами поля відбувалося не менш інтригуючі речі.

Чернігівські фанати двічі за цей період виганяли з сектора (і ще на сотню метрів від нього) працівників міліції. Спочатку двох, а через кілька хвилин, коли вони повернулися з підмогою – близько десятка. Причому вдруге в бік міліціянтів летіли фрагменти дерев'яних лавок, які ще збереглися на східній трибуні стадіону імені Гагаріна. А на додачу до всього кілька людей вибігли на поле, висмикнули з землі кутовий прапорець і почали ним розмахувати. Щоправда, тут же були відтягнуті з полі своїми ж. Вдруге такі ж «танці з прапорцем» сталися на передостанній хвилині гри – в рамках святкування голу Кругляка. Проте, про все по порядку…

Початок гри вийшов феноменальним. На відміну від нудного матчу, що завершився на цьому ж полі трьома годинами раніше (жіночі збірні України і Словаччини голів не забивали), перші хвилини «північного дербі» (вибачте, не втрималася) були квінтесенцією атакуючого футболу. «Деснянці» запропонували шалений темп, до якого, як з’ясувалося, гості не були готові. Неготовність настільки швидко думати і рухатися сумчани продемонстрували вже на 8-й хвилині, коли Котелюх на мить задумався замість того, щоб відразу вибити м’яч куди подалі. Його легко обікрав Павелько і з лінії штрафного майданчика по-більярдному, з рикошетом

"Десна" Фавбет Лига 1. 6 тур. Анонс матчей субботы - изображение 1 2:4 Фавбет Лига 1. 6 тур. Анонс матчей субботы - изображение 1 "Зірка"

17 травня. Чернігів. Стадіон ім. Ю.Гагаріна

Голи: Чепурненко, 2, 28 - Чичиков, 24, 40- Г.Баранець, 35- Фатєєв, 82

«Десна»: Федоренко – Бурлін, Мельник, Каваців, Смалько – Щедраков – Мачуленко (Крамар, 46), Кондратюк (Бовтрук, 59), Картушов (Чуланов, 85) – Чепурненко – Плешаков (Деребчинський, 78).

«Зірка»:

Наставник "Олександрії" проаналізував причини поразки "Десні" (1:3).

- "Десна" нас переграла. Ми програли всю боротьбу, програли підбір, не витримали такого темпу...- Я відчував десь, що наша серія без поразок може закінчитися, адже вона тривала все перше коло. Це створило певну напругу психологічну в колективі. І я відчував, що футболісти вже однією ногою у відпустці.

Так беззубо ми не мали права грати. Приїхали в статусі лідера і повинні були його довести на полі...- Кожен стандарт біля наших воріт був як 11-метровий удар. Ми два голи з трьох пропустили саме після стандартних положень. Не повинні робити такі помилки, якщо хочемо грати на найвищому рівні.

Десь надломила перша заміна, коли через ушкодження задньої поверхні стегна залишив поле Голенков. Під кінець тайму довелося міняти Старенького, який не виконував свої обов'язки. Програючи 0:2, ризикували і випускали на другий тайм ще одного форварда...- Грицук сам себе переконав, що не може грати на таких полях і пересувався в одному темпі - без прискорень...-

Чепурненко, який перейшов до нас з "Десни" - хороший футболіст. і по тренувальному процесу у мене нема до нього претензій. Але йому потрібен час влитися в колектив. Там є причини особистого характеру, ми розуміємо ситуацію, що склалася і розраховуємо на нього.

Страницы: Развернуть