НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Новости ###

Кубок України. 1/16 фінала

23 серпня. Чернігів. Стадіон ім. Гагаріна

"Десна" (Чернігів)Десна - Дніпро. Анонс матчу - изображение 1 17:00 Десна - Дніпро. Анонс матчу - изображение 2"Дніпро" (Дніпропетровськ)

«Десна» (Чернігів) - «СКАД-Ялпуг» (Болград) - 4:0

Голи: Кобець, 39, Павелько, 49, Кожем’яченко, 64, 85

«Десна»: Білошапка, Панчук, Анеліков (Степанюк, 77), Бриль, Боровков, Павелько, Кобець (Акчурін, 66), Кондратюк, Якименко (Сердюк, 68), Гребінюк (Кожем’яченко, 52), Кругляк (Гавриленко, 57).

«СКАД-Ялпуг»: Карпинський, Дьока, Бойченко, Яблонько, Дімітров (Шкиря, 75), Олійник, Бондар (Цурупін, 50), Чевдар, Андріанов (Шайгарданов, 68), Столітній (Алборов, 58), Тимченко (Крупенін, 80).

Перший домашній матч чернігівців в новому сезоні навряд чи дав відповідь на питання «на що здатна в черговий раз кардинально оновлена «Десна». Суперник зовсім не тягнув на екзаменатора, і закономірно програв з великим рахунком, не створивши при цьому нічого біля чужих воріт.

Склад «Десни» видався доволі дивним. З одного боку, від весняного варіанту в основі вийшло всього чотири футболіста: Панчук, Анеліков, Бриль і Павелько. А з іншого, серед сімох новачків четверо навряд чи були незнайомі чернігівським вболівальникам. Улюбленець місцевої публіки Кобець, Кондратюк, Гребинюк і Боровков, який відразу отримав капітанську пов’язку, два роки тому були в «Десні» гравцями основи. З ними й пов’язують основні сподівання на відродження вболівальники чернігівської команди.

Гра з невідомих причин розпочалася на кілька хвилин раніше від вказаного часу. Коли я заходила на стадіон за три хвилини дев’ятнадцята – чернігівці вже атакували. Судячи з того, що свисток на перерву пролунав о 19.41, матч розпочався на 4-5 хвилин раніше.

Чернігівці повністю закрили суперника на їхній половині поля. Відразу кинулося в очі, що атаки «Десни» будувалися переважно через фланги. І це при тому, що флангових півзахисників у господарів фактично не було – по всій довжині поля відпрацьовували Панчук (праворуч) і Анеліков (ліворуч). Перший виглядав активніше, і не дивно, що перші моменти були створені за його участю. Навіси захисника раз по раз знаходили

Динамо – Десна 1:0

Гол: Данченко 59.

“Динамо”: Радченко, Яремчук (Осокін 69), Лемішевський, Шляховий, Антонов, Мельник, Данченко (Муравський 79), Кіктьов (Місюра 90), Кривий (Курдас 79), Драбенюк (Мацієвич 88), Бортнік (Репа 65).

“Десна”: Кучинський, Панчук, Бугайов, Анеліков, Поляниця, Павелько, Зарічнюк (Таран 62), Кожем’яченко (Алаєв 67), Шевчук, Ільїн (Акчурін 72), Олійник.

Попередження: Лемішевський 26, Кривий 69 - Павелько 43, Таран 88.

Хмельницьке “Динамо” цієї суботи вперше мало постати перед своїми глядачами у весняній частині чемпіонату. Інтригу перед матчем підігрівав ще й той факт, що команду очолив новий тренер - Микола Роздобудько, а суперником подолян був претендент на підвищення у класі – чернігівська “Десна”, якій вкрай потрібна була перемога у Хмельницькому аби не відстати від лідируючого пелитону.

У порівняні із попередніми матчами головний тренер “динамівців” вніс деякі рокіровки у стартовому складі своєї команди: у ворота став Андрій Радченко, єдиного форварда грав Богдан Бортнік, а у центрі півзахисту місце зайняв новачок Максим Кривий.

У першому таймі футболісти обох команд більше билися у центрі поля та на підступах до карного майданчику, але реально гольових моментів суперники не створили. Перший акцентований удар у ствір воріт завдали футболісти “Десни” – ця подія сталася аж на 20-ій хвилині, а через хвилину відбулася перша подача кутового у грі – відзначилися господарі поля, проте після його виконання Андрій Лемішевський пробив над поперечиною.

Свою неспроможність увійти у карний майданчик “Динамо” гості намагалися компенсувати навісами та ударами здалеку. І на 35-ій хвилині після навісної подачі Олександр Кожем’яченко мало не відкрив рахунок у матчі. Вигравши верхову боротьбу у захисника, нападник “Десни” пробив головою, але разом із голкіпером хмельничан перекинув і ворота. Закінчилася ж перша половина гри двома кутовими у виконані господарів поля, які ніяких дивідендів

«Десна» (Чернігів) - «Динамо» (Хмельницький) - 2:0

Голи: Грибанов, 3, Павелько, 36

«Десна»: Ширяєв, Жук (Гетьман, 8), Анеліков, Гергелюк, Каваців, Павелько (Бовтрук, 69), Кобець, Кондратюк (Гавриленко, 82), Фурта (Сердюк, 90), Чепурненко, Грибанов (Полтавець, 64).

«Динамо»: Полянський, Антонов, Семенов, Шляховий, Дем’янчук, Сангаре, Донгаузер (Бортнік, 46), Ткачук (Рєпа, 67), Солонинко (Булкін, 73), Гончар (Ягмурян, 46), Дітковський (Калайда, 62).

Попередження: Павелько – Гончар

За три перших хвилини матчу чернігівці провели три небезпечні атаки, кожна з яких мала всі шанси стати гольовою. Пощастило третій. Після обрізки колишнього «деснянця» Мамаді Сангаре в центрі поля (віддав під пресингом Чепурненка неточний пас на Кобця) м’яч в один пас був доставлений на лінію карного майданчика, де Грибанов несподівано майже без замаху пробив низом з-під Шляхового. Не сказати, що м’яч летів в кут, але Полянський момент удару не бачив і стрибнув занадто пізно. 1:0.

А до цього Сангаре двічі відзначився з найкращого боку, коли при подачах з флангів (перший з кутового, другий з гри) у повітрі перегравав Грибанова і Кондратюка, не залишаючи їм шансів для точних ударів головою з лінії воротарського майданчика.

Гості відповіли на 10-й хвилині, коли після навісу з лівого флангу від Гончара Анеліков зіграв необачно, зробивши зайвий крок вперед. Як підсумок – м’яч перелетів через захисника і опинився у самотнього Донгаузера, що перебував на убивчій позиції (метрів 10-11 до воріт трохи правіше центру і попереду лише воротар). Проте восьмий номер гостей, який підміняв травмованого Руденка, не поклав як слід корпус, і м’яч полетів значно вище воріт.

Потім Гончар впевнено розібрався на правому фланзі з Гетьманом (от і далася взнаки травма Жука на початку гри) і, увійшовши в штрафний майданчик на силу пробив в ближній кут. Ширяєв врятував, перевівши м’яч на кутовий. Подача Дітковського теж ледве не призвела