НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

«Десна» (Чернігів) – «Скала» (Моршин) 1:2

Голы: Алаєв, 2 – Коропецький, 28, 83

«Десна»: Литвин, Панчук, Гетьман, Єлісєєв, Таран, Олійник (Тітомир, 67), Велієв, Рева (Проценко, 71), Гулордава (Волков, 71), Алаєв, Кожем’яченко

«Скала»: Михалевич, Сухоцький, Мазур, Білий, Рустамов, Сиващенко, Дністрян, Ширай (Гончарук, 32), Бесараб, Коропецький, Єрмаченко

«Десна», втративши тиждень тому шанс очолити турнірну таблицю (а з ним і друге місце), не зуміла реабілітуватися перед малочисельними чернігівськими вболівальниками. А починалося все доволі оптимістично…

Вже на 2-й хвилині перша ж атака чернігівців завершилася голом. Алаєв в районі 11-метрової позначки встиг не лише прийняти безперешкодно м’яч, а й розвернутися, глянути на ворота і прицільно обвідним ударом прообити прямо під стійку. М’яч стукнувся в штангу і відлетів у ворота. Власне, це була чи не єдина помилка захисту гостей за перші 85 хвилин гри.

Гості, яких активно підтримували восьмеро ультрас зі Стрия, оговтувалися недовго. За 3 хвилини сильним ударом зі штрафного пильність Литвина перевірив Бесараб. М’яч пролетів трошечки вище воріт, хоча голкіпер «Десни» контролював ситуацію.

Після такого початку гра заспокоїлася. Гості ніяк не могли організувати масовану атаку і гострих моментів не створювали, а чернігівці внаслідок певних тактичних перестановок втратили флангову активність, яка приносила результат в попередньому домашньому матчі проти хмельницького «Динамо». Справа в тому, що керманич «Десни» чомусь пересунув Олійника на лівий фланг півзахисту, а Тарана звідти опустив в захист. От і вийшло, що активні зазвичай крайки знаходилися не в своїй тарілці.

Власне, Олійник за весь час запам’ятався лише одним епізодом, коли на 22-й хвилині змістився в центр, отримав вертикальний пас від Гулордави врозріз між двома захисниками і, вийшовши майже сам на сам, (по обидва боки «висіли на плечах» суперники) пробив поруч зі стійкою.

А потім

«Десна» (Чернігів) – «Нива» (Тернопіль) 1:0

Гол: Кругляк, 44

«Десна»: Ширяєв, Панчук, Анеліков, Чуланов, Бриль, Павелько, Кобець (Акчурін, 46), Герасименко (Гавриленко, 60), Кондратюк (Ніконов, 65), Гребінюк (Полтавець, 46), Кругляк (Сердюк, 78).

«Нива»: Козенко, Цимбалістий, Костюченко, Рудий, Шишкін, Гаврилишен (Онисько, 54), Піцик (Гринченко, 74), Нечипорук, Войтович, Галенко, Сокол.

Попередження: Кругляк, Кобець, Кондратюк, Павелько, Ніконов – Войтович, Нечипорук, Піцик, Онисько, Галенко, Костюченко

Гра з «Нивою» представила чернігівській публіці ще два нових прізвища. В другому таймі дебютували в формі «Десни» Роман Полтавець (28-річний форвард перейшов з МФК «Миколаїв») і захисник Ігор Ніконов (рік тому виступав за «Фенікс-Іллічівець»). Вони разом з іншими футболістами в другому таймі зіграли дуже дисципліновано, не давши гостям шансів для завоювання очок в Чернігові. А по першому тайму здавалося, що «Ниві» вдасться зачепитися хоча би за нічию…

З перших хвилин «Нива» заграла так, ніби це чернігівці приїхали в гості до Тернополя. Протягом перших хвилин тернополяни могли двічі відкрити рахунок. Спочатку Сокол і Піцик швидко обігралися в дотик біля чужого штрафного майданчика, і останній, «смикнувши» захисника, небезпечно прострілив вздовж воріт. На жаль для «Десни» Ширяєв простріл перехопити не зміг, але на щастя Галенку теж не вистачило кількох сантиметрів аби замкнути передачу. А ще за пару хвилин чернігівці аплодували Володимиру Чуланову, який зумів наздогнати Сокола, що виходив сам на сам, відтіснив його корпусом на фланг і змусив форварда бити з гострого кута. Та ще й удар заблокував.

«Десна» відповіла двома оригінально розіграними штрафними. Причому якщо оригінальність першого (Кобець замість удару несподівано віддав коротку передачу на лінію штрафного, звідки Кругляк пробив прямо в руки Козенку) була зі знаком «+», то другий – виявився подачею на рівні поясу. Павелько змушений

21 вересня 2013 року в Києві на території спорткомплексу "Гідропарк Арена" відбувся третій за ліком розіграш "Кубку UA-Футбол". Цього разу в турнірі прийняли участь вісім команд, розділені на дві групи, переможці яких зіграли у фіналі.

До групи А ввійшла збірна команда журналістів та працівників UA-Футбол, команда Форумчан, команда Друзів сайту та коллектив "Якорь и Весла". Кращого в групі В визначали "Хелсгруп", "Титан" (Бородянка), "44" (Київ) та "Гвардієць-Десна".

В першому турі досить несподівано команді Форумчан вдалось перемогти діючих володарів Кубка – команду журналістів. Не дивлячись на значну перевагу збірної сайту, форумчани продемонстрували дива реалізації, а їх воротар – дива реакції. Підсумковий рахунок 3:1. Цей результат задав тон подальшому виступу обох команд. В підсумку Форумчани, здолавши Друзів з рахунком 5:2, та зігравши унічию 1:1 з "Якорем и Веслами", вийшли до фіналу. Право зіграти у втішному фіналі виборола команда "Якорь и Весла", котра взяла реванш у журналістів за поразку на літньому турнірі. До слова, матч відмітився першою за історію Кубка червоною карткою.

Шанс вийти на друге місце мала команда "Друзів", та усі надії перекреслила команда UA-Футбол, котра влаштувала гольову феєрію в заключному матчі групового етапу.

UA-Футбол – Форумчани 1:3

Друзі – "Якорь и Весла" 4:2

Форумчани – Друзі – 5:2

"Якорь и Весла" – UA-Футбол 3:2

Форумчани – "Якорь

Обидва матчі, які чернігівська «Десна» мала провести навесні в Чернігові, відбулися на базі київського «Динамо» в Конча-Заспі. І якщо з другою динамівською командою домовилися про рокіровку полями (в квітні матч пройде в Чернігові замість Києва), то з ФК Львів матч першого кола був зіграний ще восени, а отже, мінятися чернігівцям було нічим.

Таким чином, «Десна» поки що не грала на очах власних вболівальників на домашньому стадіоні. Не факт, що зіграє й 3 квітня проти «Ниви» і 21 квітня проти «Динамо-2» (той самий матч, яким помінялися).

За словами президента ФК «Десна» Ігоря Ушарука, всі спроби домовитися з стадіоном, наштовхувалися на одну відповідь: нема коштів на розчистку поля. Натомість директор стадіону імені Ю.Гагаріна Олександр Овчаренко запевняє, що до нього ніхто з представників ФК Десна офіційно не звертався.

Пан Овчаренко також додав, що зараз розчищати сніг з поля буде неправильно, оскільки це лише зіпсує газон, а його потрібно готувати до матчу між жіночими збірними України і Угорщини в рамках відбору до Чемпіонату Світу-2011.

Цей матч відбудеться 21 квітня, в день, на який, згідно календаря, призначена гра «Десна»-«Динамо-2». Що ж стосується поєдинку проти «Ниви», який заплановано на 3 квітня, то відбудеться він лише за умови, якщо сніг сам розтане до того часу.

Ігор УШАРУК, президент ФК «Десна»:

- Я не бачу зацікавленості з боку влади, не відчуваю бажання підтримати чернігівській футбол. Нам навіть час від часу натякають, що в другій лізі грати значно дешевше. Так може нам на Чемпіонат області заявитися? Ми зараз в Чернігові навіть тренуватися не маємо де.

Олександр ОВЧАРЕНКО, директор стадіону імені Ю. Гагарина:

- У нас є замовлення Міністерства спорту на проведення 21 квітня футбольного матчу між жіночими збірними України і Угорщини, до якого ми готуємося. Якщо зараз прибирати сніг - це буде злочином по відношенню до газону.

Наставник "Десны" поделился своими мыслями после поединка с "Тернополем". Напомним, что "деснянцы" завершили поединок вничью 0:0.

- Наш сегодняшний соперник заслуживает уважения. У меня сложилось такое впечатление, что ФК "Тернополь" в каждой игре демонстрирует максимум того, что умеют футболисты. Полная самоотдача, организованная вязкая оборона...-

Да, впереди футбол несколько упрощенный и строится в первую очередь за счет длинных передач, но это эффективная игра, которая позволяет достичь желаемого результата. Поверьте, на 3-е место просто так команды в Первой лиге не поднимаются

По такой игре, чем раньше забьешь гол, тем легче потом играть. Но чтобы забивать, нужно проявлять индивидуальное мастерство. А сегодня у нас его не было ни при завершающих ударах, ни при навесах после фланговых проходов, ни при исполнении стандартных положений. Отсюда и сухая ничья.

У нас начался непростой отрезок: в календаре матчи с соперниками из верхней части таблицы. Но мы не планируем, сколько очков необходимо взять в этих матчах, чтобы считать его успешно пройденным. Мы ставим задачи от матча к матчу.

Страницы: Развернуть