НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

«Десна» (Чернігів) – ФК «Тернопіль» – 1:0

Гол: Атласюк, 86 (у власні ворота)

«Десна»: Федоренко – Жук, Чуланов, Мельник, Анеліков – Стеценко, Воронченко (Бовтрук, 62) – Луценко (Кобець, 73), Кондратюк, Картушов (Черненко, 67) – Бровкін (Фурта, 72).

«Тернопіль»: Данкович – Клекот, Дубчак, Атласюк, Трофімчук – Кондзьолка, Чорний, Козелко (Гаврилюк, 87) – Полянчук (Сороцький, 82), Семенець, Богданов (Куріцький, 46)

Попередження: Трофімчук

Нинішньої осені «Десна» перемогла в восьми матчах. Шість з цих перемог не можна назвати переконливими – перевага чернігівців склала в них лише один м'яч. Так трапилося і цього разу. З іншого боку, ось вже чотири матчі поспіль «Десна» не пропускає, тоді як в попередніх матчах суперники в двох третинах випадків змушували капітулювати Андрія Федоренка.

Статистика статистикою, але в звітному матчі команди могли відзначитися вже в перші п'ять хвилин. Спочатку голкіперу «Десни» довелося виходити з воріт і буквально знімати м'яч з голови Богданова, якого перед грою вважали найнебезпечнішим в команді гостей (забігаючи наперед, 17-й номер «муніципалів» нічим не запам'ятався і справедливо був замінений в перерві матчу). А за дві хвилини Бровкін після чудової діагоналі через півполя від Анелікова, змарнував гарну нагоду в межах штрафного майданчика. Одного суперника форвард «Десни» прибрав в момент прийому, але пробив прямо в ноги іншому тернополянину.

Показавши один одному зуби, футболісти на довгий час принишкли, зекономивши автору цих рядків чимало місця в блокноті – занотовувати щось не було приводів. Порушив мертвий спокійний перебіг матчу той самий Бровкін з товаришами. Жук повторив діагональ Анелікова, Картушов прострілив вздовж лінії воріт, а форвард «Десни» в шпагаті...- притис м'яча до газону. Поки Бровкін конвульсивно намагався звільнити шкіряну кулю від

Наставник чернівецької "Буковини" дав свій коментар після матчу із "Десною".

- Сьогоднішня гра стала для нас неприємним сюрпризом в плані того, який темп демонстрували деякі виконавці. Хочеться вірити, що це недолік досвіду, а не щось інше. Так, як грали в захисті в другому таймі – це неприпустимо, не зважаючи навіть на відсутність двох основних наших оборонців, які вибули через травми і ушкодження.

В будь-якому випадку, претензії висловлю лише до себе – виходити з таким настроєм на гру, буде це матч чемпіонату України чи чемпіонату області, недопустимо.

Важко щось говорити після такої гри...- Хочу просто привітати «Десну» і побажати команді виконати всі ті завдання, які перед нею стоять. Що стосується «Буковини», то у нас наразі одне завдання – не зникнути з футбольної мапи. Важко мотивувати футболістів, коли до кінця чемпіонату лишається все менше часу, а ситуація не міняється на краще. Зараз має бути створена робоча група за участі представників клубу, міської та обласної влади, потенційного інвестора...- Сподіваємося, що в підсумку Чернівці матимуть футбольну структуру, щоб вирішити всі ті проблеми, які є.

Нагадаємо, що сьогодні "Буковина" поступилася "Десні" 0:3.

Кіровоград. Стадіон "Зірка"

"Зірка" (Кіровоград) - "Десна" (Чернігів) 0:2

Голи: Картушов 6, Деребчинський 90

"Зірка": Поштаренко, Допілка, Родіна, Щедрий (Кушнірьов 78), Бацула, Сокуренко (Крамар 75), Баранець Б., Фатєєв, Загальський (Рудницький 59), Акименко (Осадчий 80), Чередніченко

"Десна": Сітало, Щедраков, Каваців, Картушов (Смалько 90+2), Жук, Козак (Малюк 90+5), Чуланов, Агапов (Деребчинський 82), Сухомлинов, Бовтурк (Фурта 86), Мельник

Попередження: Сухомлинов 40, Жук 51, Чередніченко 53, Загальський 56

Зірка - Десна 0:2. Домашнє фіаско - изображение 1

Кіровоградська "Зірка" в матчі 9-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги приймала чернігівську "Десну". На день міста глядачі чекали "подарунка" від футболістів своєї команди, але не склалося. Кіровоградська команда в звітному матчі не могла зіграти оптимальним складом. Ще раніше травмувався Олександр Кочура. В попередньому матчі із дніпродзержинською "Сталлю" отримали пошкодження захисники Андрій Мостовий і Олег Допілка. На щастя, Олег до цього матчу зумів відновитися. Також у цьому матчі участі не брав Григорій Баранець.

Стартові хвилини матчу стали щасливими для чернігівської команди: Єгор Картушов відкрив рахунок вже на шостій хвилині ударом з двадцяти метрів (півзахисник "Десни" сповна скористався націленою передачею з флангу). Перша загроза воротам господарів завершилася їх взяттям. За кілька хвилин голкіперу кіровоградців Павлу Поштаренку довелося вступати в гру, рятуючи команди від пропущеного м'яча. І знову

"Десна" (Чернигов) — "Полтава" — 2:0

По датам контрольных матчей у "Полтавы" произошли изменения и матч с черниговской "Десной" состоялся 12 марта на стадионе вблизи Алушты. Там же где и проходила игра с "Нефтянником-Укрнефть". Наши футболисты играли после нагрузок, после тренировок на искусственном, что возможно и отразилось на итоговом результате. Нельзя не отметить "качество" поля, когда футболистам обеих команд приходилось больше бороться с газоном. К тому же перед игрой на этом же поле провели свой матч "Шахтёр-3" и "Севастополь-2", что ещё более усугубило его состояние.

Оба гола черниговские футболисты забили в первом тайме и оба со стандартов. Первый со штрафного, а второй с пенальти в конце первого тайма. Но эта игра не последняя на сборе. 14 марта "Полтава" сыграет ещё со "Славутичем" (Черкассы) и в этот же день отправится домой.

«Десна» (Чернігів) - «Оболонь-2» (Київ) – 2:0
Голи: Кондратюк, 55, Майданевич, 60 (автогол)
«Десна»: Федоренко – Жук, Каваців (Бриль, 79), Мельник, Анеліков – Стеценко – Луценко (Черненко, 81), Кондратюк, Бовтрук (Акчурін, 84) – Чепурненко (Воронченко, 87), Бровкін (Малюк, 90+1).
«Оболонь-2»: Онопко – Майданевич, Іашвілі, Юзефович, Семенов (Шкаврон, 62) – Котенко (Бондаренко, 82), Сокуренко, Іващенко (Месхія, 64), Мякушко, Козак – Яковенко.
Попередження: Стеценко, Каваців – Іващенко, Мякушко, Месхія
Для перемоги у звітному матчі чернігівським футболістам вистачило 5 хвилин. Причому за цей час рахунок міг вирости до розгромного. Решту ж поєдинку «Десна» провела на напівобертах, поклавши три очки в скарбничку, як кажуть «малою кров'ю».
Підопічні Олександра Рябоконя спробували вже в дебюті матчу відкрити рахунок. Перша ж атака «Десни» (стартовий свисток, розіграш в центральному колі і діагональ на прудконогого Бовтрука) завершилася небезпечним ударом з гострого кута. Захисники прийняли удар на себе. Наступна атака на 2-й хвилині – і Чепурненко отримує шанс виконати перспективний штрафний удар (прямо по центру воріт з відстані 26-28 метрів). Цього разу завадити м'ячу потрапити в сітку зміг воротар киян.
А потім настав час згадувати класичне КВН-івське «ща выступаем на расслабоне...-» (дякуємо збірній Краснодарського краю «БАК-Соучастники») Не напружуючись, господарі дограли до свистка на перерву. Фактично за весь цей час «Десна» створила півтора моменти біля воріт дублерів «Оболоні», але Бовтрук після шикарного проходу Луценка правим флангом і прострілу з вигідної позиції пробив так, ніби все життя мріяв грати в регбі. Ще «півмомента» запишемо на Анелікова і Кондратюка. Перший навісив з лівого флангу, а другий чиркнув головою, підкорегувавши політ м'яча. Незважаючи

Страницы: Развернуть